Atrakcje Hotelu Zamek Lubliniec ****
Rezerwacja
zobacz wszystkie oferty

Atrakcje specjalne

Dodatkowe Atrakcje w Zamku

Body painting

Malowanie na ciele jako forma połączenia sztuki i zabawy. Specjalnie dla uczestników różne odsłony niesamowitego artyzmu. Warsztaty malowania ciała: modelka, zestawy pędzli i farb do malowania, koordynator Show - pokaz bodypaintingu: modelka i osoba malująca Malowanie gości na eventach

Czas trwania ok. 3 godz.

Występy artystyczne

Współpracujemy z różnymi artystami, zarówno z branży muzycznej (min. Karpeta Brothers, zespół Bartłomieja Halwinga – prezentujących różne trendy muzyczne – jazz, country, flamenco) jak i z branży kabaretowej (Grzegorz Halama, Piotr Bałtroczyk czy Krzysztof Daukszewicz).

Czas trwania oraz koszt ustalany jest indywidualnie.

Kuchnia molekularna

Nasza koncepcja spotkania opiera się na wykorzystaniu najbardziej spektakularnych efektów stosowanych w nowoczesnej, futurystycznej gastronomi. Kuchnia molekularna to sztuka! To właśnie hasło przyświecać będzie temu wyjątkowemu wydarzeniu. Zaprasza również  gości do współtworzenia potraw.

Czas trwania ok. 1 godz.

Pokaz Barmański

Eugeniusz Dytko - mistrz świata Barmanów Flair oraz Jacek Makowski - Vice mistrz Polski zapraszają na pokaz barmański w stylu Flair. W programie wieczoru układy synchroniczne, przerzuty, piramidy, żonglerka. Efekty specjalne i pirotechniczne, koktajle i konkursy dla gości.

Czas trwania ok. 1,5 godz.

Degustacja Win Francuskich

Trudno sobie wyobrazić Francję bez wina, jak i wino bez Francji. Na kameralne spotkania biznesowe w podziemiach Zamku Lublinieckiego  proponujemy najbardziej cenione wina z rodzinnych winnic Frontonu (Chateau Baudare, Chateau Bellevue La Foret, Chateau Caze) wielokrotnie nagradzanych na  ogólnokrajowych i regionalnych konkursach winnych.

Czas trwania ok. 1,5h.

Havana Night

Solowy, pełen emocji program, okraszony wzruszającymi opowieściami o Kubie oraz historiami zawartymi w pięknych piosenkach. Śpiewający i akompaniujący sobie na gitarze Jose Torres zaprasza publiczność w świat refleksji ale również humoru. Dodatkowo polecamy prezentacja sztuki zwijania cygar wraz z degustacją, kolorowe kubańskie drinki oraz Dj rodem z kubańskiej wyspy.

Wieczór "La noche de tabacos"

Pokaz zwijania cygar, podczas którego Torcedor zaprezentuje techniki ręcznej produkcji cygar. Wielka cygarowa pasja i fachowa wiedza o cygarach zapewni gościom wyjątkową przygodę w magicznym świecie gatunkowego tytoniu.

Czas trwania ok 2-3 godz.

Wieczór Meksykański

Porywający występ zespołu prosto z Meksyku – Mariachi Los Amigos.

Dodatkowo polecamy tradycyjne meksykańskie potrawy (Tortilla, Chili con Carne, Sorbet el Cactus itp.), połączone z nauką picia Tequili i Maquareny, trunki rodem z Meksyku oraz niezapomniany wieczór taneczny w rytmach latyno-amerykańskich.

Wieczór "Casino Royal"

Pełen emocji wieczór, w którym każdy z gości może poczuć ekscytację, gdy wszystko stawia się na jedną kartę. Ruletka Amerykańska, Black Jack oraz Poker pod okiem profesjonalnych krupierów będą atrakcją, która na długo pozostanie w pamięci gości.

Wieczór "House of Johnie Walker"

Wyjątkową atmosferę spotkania budują żywe i barwne opowieści przytoczone przez Brand Ambasadora. Dopełnieniem wieczoru będzie schlebiająca najbardziej wybrednym podniebieniom degustacja najlepszych wariantów Whisky Johnie Walker oraz krótki konkurs dla uczestników.

Czas trwania ok 2 godz.

Dodatkowe Atrakcje w Plenerze

Osada Rycerska - obozowisko z czasów monarchii piastowskiej

Na terenie obozu zobaczyć można pokazy inscenizujące średniowieczne życie, średniowieczną zbrojownię, walki, tkanie na bardzie, wybijanie monet średniowiecznych (również okolicznościowych). Do tego mnóstwo konkursów rycerskich, gier i zabaw ( prowadzonych przez rycerza – konferansjera). Istnieje możliwość przygotowania słowiańskiego jadła czy koncertu średniowiecznych trubadurów.

Czas trwania ok 2 godz.

Koszęcin - Zespół Pieśni i Tańca Śląsk

Zwiedzanie pod opieką przewodnika wnętrz pałacowych, Kaplicy Zamkowej oraz sali prób Zespołu. Wizyta w Izbie Tradycji poświęconej historii i podróżom Zespołu, zwiedzanie ekspozycji śląskich strojów ludowych. Krótki występ artystyczny Zespołu.

Czas trwania ok 3 godz.

Survival

W programie przejazd uczestników samochodami wojskowymi (SKOT, HONKER) na strzelnicę Lisów, podział uczestników na grupy:

I grupa - strzelanie z nowoczesnej broni wojskowej wraz z opiekunem
II grupa - quady III grupa - sprzęt pancerny Po aktywnie spędzonym czasie odbędzie się ognisko i wspólne pieczenie kiełbasek

Paintball

Proponujemy Państwu imprezę rekreacyjno - integracyjną, z wykorzystaniem najdynamiczniej rozwijającego się sportu ekstremalnego. Miejscem realizacji imprezy, będą tereny leśne. Gra zostanie poprowadzona przez instruktorów z sześcioletnim doświadczeniem.

Oferta Golf - Privat Rosa Golf Club

Akademia golfa dla początkujących

 1. Prezentacja gry przez trenera
 2. Prezentacja i objaśnienie sprzętu
 3. Nauczanie swingu – Driving Range
 4. Nauczanie krótkiej gry ( z bunkra), chippingu i pitchingu
 5. Nauczanie putting
 6. Konkurs dla uczestników
 7. Rozdanie nagród

Czas trwania ok 3 godz.

Wycieczka do lasu na grzybobranie

Trzygodzinna wycieczka z przewodnikiem do lasu w najpiękniejsze zielone zakątki Lublińca.

Czas trwania od 2 godz.

Nordic Walking

Możliwość doskonalenia techniki marszu Nordic Walking z profesjonalnymi kijami i pod okiem certyfikowanego instruktora.

Czas trwania ok 75 min.

Lokalizacja

Z Zamku Lubliniec szybko dotrzesz do:

Częstochowa 36 km | 35 min.
Rosa Private Golf Club 25 km | 20 min.
Katowice 60 km | 60 min.

Hotel Zamek Lubliniec ul. Grunwaldzka 40,
42-700 Lubliniec, Polska

Tel. kom.: +48 781 705 300

e-mail:

 

Dane do faktury

Hotel Zamek Lubliniec

Hotel ZL Sp z o.o. ul. Grunwaldzka 40,
42-700 Lubliniec, Polska

NIP 575-190-09-71
Regon:38 63 66 911

GPS:

N 50°39'58,65"
E 18°40'43,62"

Kody GDS

 • Amadeus: CH CZWZAM
 • Sabre: IH 66514
 • Galileo: CH 86509
 • Worldspan: IH CZWZA

Nagrody i wyróżnienia

 •  
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij