Promocyjne ceny sal weselnych i okolicznościowych Lubliniec, Częstochowa – Hotel Zamek Lubliniec ****
Rezerwacja
zobacz wszystkie oferty

Atrakcje specjalne

Dodatkowe Atrakcje w Zamku

Występy artystyczne

Współpracujemy z różnymi artystami, zarówno z branży muzycznej (min. Karpeta Brothers, zespół Bartłomieja Halwinga – prezentujących różne trendy muzyczne – jazz, country, flamenco) jak i z branży kabaretowej (Grzegorz Halama, Piotr Bałtroczyk czy Krzysztof Daukszewicz).

Czas trwania oraz koszt ustalany jest indywidualnie.

Kuchnia molekularna

Nasza koncepcja spotkania opiera się na wykorzystaniu najbardziej spektakularnych efektów stosowanych w nowoczesnej, futurystycznej gastronomi. Kuchnia molekularna to sztuka! To właśnie hasło przyświecać będzie temu wyjątkowemu wydarzeniu. Zaprasza również  gości do współtworzenia potraw.

Czas trwania ok. 1 godz.

Pokaz Barmański

Eugeniusz Dytko - mistrz świata Barmanów Flair oraz Jacek Makowski - Vice mistrz Polski zapraszają na pokaz barmański w stylu Flair. W programie wieczoru układy synchroniczne, przerzuty, piramidy, żonglerka. Efekty specjalne i pirotechniczne, koktajle i konkursy dla gości.

Czas trwania ok. 1,5 godz.

Animator dla dzieci

Podczas przyjęcia weselnego pozwoli rodzicom na chwilę wytchnienia od pociech , natomiast najmłodszym wypełni czas różnymi atrakcjami i zabawami.

Degustacja Win Francuskich

Trudno sobie wyobrazić Francję bez wina, jak i wino bez Francji. Na kameralne spotkania biznesowe w podziemiach Zamku Lublinieckiego  proponujemy najbardziej cenione wina z rodzinnych winnic Frontonu (Chateau Baudare, Chateau Bellevue La Foret, Chateau Caze) wielokrotnie nagradzanych na  ogólnokrajowych i regionalnych konkursach winnych.

Czas trwania ok. 1,5h.

Dodatkowe Atrakcje w Plenerze

Kareta

Aby w szczególny sposób uświetnić uroczystość weselną oferujemy przejazdy bajkowymi powozami konnymi i karetami.

Białe gołębie

W naszej ofercie znajdą Państwo również białe gołębie, które stworzą wyjątkową atmosferę ślubną oraz będą dobrą wróżbą dla Państwa Młodych.

Lampiony spełnionych życzeń

Puszczane w noc weselną wprost do nieba z życzeniami dla Młodej Pary, dają niesamowity efekt wizualny małych, migocących światełek na ciemnym niebie.

Oferta kulturalna – Organizowanie Wycieczek

  • muzeum Edyty Stein
  • Częstochowa
  • Wyprawa w głąb ziemi - Kopalnia srebra w Tarnowskich Górach

Zwiedzanie udostępnionych turystom fragmentów zabytkowej kopalni rud srebra, cynku i ołowiu w Tarnowskich Górach, zjazd na głębokość 50 m, trasa turystyczna około 1700 m wyrobiskami, sztolniami odwadniającymi / przejazd łodziami 270 m/.

Czas zwiedzania z przewodnikiem około 1h 20 minut.

Koszęcin - Zespół Pieśni i Tańca Śląsk

Zwiedzanie pod opieką przewodnika wnętrz pałacowych, Kaplicy Zamkowej oraz sali prób Zespołu. Wizyta w Izbie Tradycji poświęconej historii i podróżom Zespołu, zwiedzanie ekspozycji śląskich strojów ludowych. Krótki występ artystyczny Zespołu.

Czas trwania ok 3 godz.

Survival

W programie przejazd uczestników samochodami wojskowymi (SKOT, HONKER) na strzelnicę Lisów, podział uczestników na grupy:

I grupa - strzelanie z nowoczesnej broni wojskowej wraz z opiekunem
II grupa - quady III grupa - sprzęt pancerny Po aktywnie spędzonym czasie odbędzie się ognisko i wspólne pieczenie kiełbasek

Paintball

Proponujemy Państwu imprezę rekreacyjno - integracyjną, z wykorzystaniem najdynamiczniej rozwijającego się sportu ekstremalnego. Miejscem realizacji imprezy, będą tereny leśne. Gra zostanie poprowadzona przez instruktorów z sześcioletnim doświadczeniem.

Lokalizacja

Z Zamku Lubliniec szybko dotrzesz do:

Częstochowa 36 km | 35 min.
Rosa Private Golf Club 25 km | 20 min.
Katowice 60 km | 60 min.

Hotel Zamek Lubliniec ul. Grunwaldzka 40,
42-700 Lubliniec, Polska

Tel. kom.: +48 781 705 300

e-mail:

 

Dane do faktury

Hotel Zamek Lubliniec

Hotel ZL Sp z o.o. ul. Grunwaldzka 40,
42-700 Lubliniec, Polska

NIP 575-190-09-71
Regon:38 63 66 911

GPS:

N 50°39'58,65"
E 18°40'43,62"

Kody GDS

  • Amadeus: CH CZWZAM
  • Sabre: IH 66514
  • Galileo: CH 86509
  • Worldspan: IH CZWZA

Nagrody i wyróżnienia

  •  
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij